Lila Halı Yıkama

0 312 255 33 03 - 0 543 494 07 83

Lila Halı Yıkama Oto Yıkamacı Değildir

Değerli müşterilerimiz firmamız halı yıkama konusunda profesyonel ekip ve tekmolojinin en son nimetleri olan otomatik halı yıkama makinemiz ile siz Eryaman halkının hakettiği en kaliteli hizmeti biz sunuyoruz. Eryamanda halı yıkamacı dendiğinde Lila halı yıkama akla gelmektedir. Lila halı yıkama  ve koltuk yıkama şirketi olarak, siz değerli halkımızı teknolojinin zirve yaptığı çağımızda hala el makinesi ile halı yıkama yapmaya çalışan firmaların varolduğunu hatırlatmayı borç biliyoruz. Bu tür halı yıkama firmalarının en az yarısı halı yıkamacı kılıfına bürünmüş oto yıkamacılardır. Diğer yarısı da halı yıkama işleminden bi haber, ( vereceksin bolca suyu ne olursa olsun! ) mantığı ile halı yıkama yapmaya çalışan firmalardır. Malesef bu şekilde düşünen iyi niyet istismarcıları yüzünden, Ankara daki tam otomatik halı yıkama makinesi ile çalışan dürüst, temiz ve güvenilir firmalarında halı yıkamacı olarak adları lekelenmektedir. Siz değerli halkımızın bu gibi firmalara prim vermemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Lila halıyıkama olarak; Halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe ki başarımıza her yıl yaklaşık on bin Ankaralı hemşehrimiz bizden halı yıkama veya koltuk yıkama hizmeti alarak şahit olmaktadır. Buyrun sizin de halı yıkama cınız biz olalım hijyeni ve güveni sizler de yaşayın.

Lila Halı Yıkama Videosu

Lila Koltuk Yıkama

   Her ev hanımının derdi olan, koltukların yıkanması, silinmesi ve lekelerin ne olacak. Koltuklar silinse süngerlere inen asıl kir nasıl temizlenecek, koltuk yüzeylerinde ki lekeler nasıl çıkacak ve en önemlisi bütün bunlar antibakteriyel olarak nas ...

2490 kez okundu Devamı...

Lila Halı Yıkama Sorular

  Lila halı yıkama hakkında sorulan bütün soruların cevabını bu sayfamızda cevaplıyoruz.
1- Lila halı yıkama oto halı yıkamacı değildir.
2- Lila halı yıkama merkezimiz kurumsal bir firmadır.
3- Lila halı yıkamada her halı, yıkama öncesi çırpılır.
4- Lila halıyıkama antibakteriyel halı yıkama hizmeti sunar.
5- Lila halı yıkama sürekli kampanyalar yapar.
...
1533 kez okundu Devamı...

Lila Halı Yıkama Şagi Halı Yıkama

 Lila halı yıkama olarak şagi halılarınızı lila halı yıkama farkı ile yani özen ve itina ile yumuşatıcı kullanarak yıkama yapıyoruz. Bilindiği gibi şagi halı yıkama işlemi oldukça zor ve zahmetlidir. Şagi halıların mutlaka çırpılması ve içinin boşaltılması lazımdır.
   Lila halı yıkama merkezimizde şaği halı yıkama işleminde mutlaka halılarınız çırpılır ve yum ...
1939 kez okundu Devamı...

El Dokuması Halıda Renk Düzeltme

  Lila halı yıkama fabrikası rengi bozulan el dokuma halılarınızın renklerinizin düzeltilmasini sağlamaktadır. Firmamızın bu özelliği bizi her zaman bir adım öne çıkarmaktadır. Çünki rengi bozuk olan el dokuması halı, dokuma halı veya el yün halısının renklerini düzelterek eski haline kavuşmasını sağlıyoruz. 
   Lila halı yıkama değerli halılarınızın d ...

2608 kez okundu Devamı...

Lila Halı Yıkama Sakız Lekesi

  Lila halı yıkama firmamızda leke çözümünde sınır tanımıyoruz. Artık halılarınızda oluşan sakız tortularına ve lekelerine son. Sakız lekesi çıkarmı diye veya sakız lekesini halıdan çıkarma diye araştırmalar yapmanıza gerek yok. Lila halı yıkama firmamız sakız lekesini temizliyor. ...

1626 kez okundu Devamı...

Lila Halı Yıkama Antibakteriyel Halı Yıkama

 Lila halı yıkama olarak firmamızda yıkanan bütün halılar anti bakteriyel olarak yıkanmaktadır. Peki Lila antibakteriyel halı yıkama ne demektir.
  Lila halı yıkama olarak daha önceki yıllarda, bazı müşterilerimizin özel olarak dezenfekte istemeleri üzerine, o halılar dezenfekte ediliyor ve halıdaki bakteri ve mi ...
2018 kez okundu Devamı...

Lila Halı Yıkama Pratik Bilgiler

   Lila halı yıkama olarak halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama, perde yıkama hakkında bilgiler sunacağız.
--- Halılarınızda leke oluştuğu zaman, herhangi bir şekilde müdehale etmeden Lila halı yıkama ustalarını arayınız. Firmamız ustalar ...

1938 kez okundu Devamı...

Lila Halı Yıkama Sık Sorulanlar

  Bilindiği gibi halı yıkamacı firmaların  çoğu ya oto yıkamacıdır yada halılarını bizim Lila halı yıkama gibi büyük halı yıkama fabrikalarına getirip yıkama yaptıran fason yıkamacılardır. Hatta piyasada çalışan bazı halı yıkama firmalarının resmi maliye açılışı bile yoktur. Evet müşterilerimizden bu yönlerde çook sorular alıyoruz.
  Lila halı yıkama firmamı ...
1565 kez okundu Devamı...

Beğenmediğiniz Halıya Ücret Ödemeyin

  Değerli müşterimiz sizlerde biliyorsunuzki halı yıkama sektöründe bir çok firma müşterilerinin ya halısına zarar vermiştir yada güzel temizlik yapamamıştır. Biz Lila halı yıkama şirketi olarak bu duruma yeni bir boyut kazandırıyoruz. Şirketimize yıkattığınız halılarınızın temizliğini beğenmezseniz yıkama ücreti almıyoruz. Lila halı yıkama işini hem iyi hen de en güvenilir şekli ile yapar. Bir halı yıkama , koltuk yıkama firmasının kendine olan güveni ne kadar iyi ise işini o kadar iyi yapıyor demektir.

Lila Halı Yıkamada Kötü Sürpriz Yok !

   Son yıllarda halı yıkama sektöründe hızlı bir çoğalma oldu.Biz dikkat ettik halı yıkama koltuk yıkama işini bilende bilmeyende vay biz fabrikayız vay biz ustayız diye halı yıkama işine girdiler. Bazı insanlar o oto-halı yıkamacıların vaatlerine malesef inandılar ve onlara halı yıkama yaptırdılar.Tabi bu firmalar işi bilmedikleri için ya halıların renklerini bozdular yada halıya zarar verdiler.Çünkü adamlar bu işi bilmiyorlar. Bir çok yeni müşterimiz bize gelerek 2-3 halı ile bizi denediler ve baktılarki Lila halı yıkama da kötü sürpriz yok. hem bize iş yaptırmaya devam ettiler hemde tüm çevre lerine bizi tavsiye ettiler.Eee görünen köy kılavuz istemez buyrun sizde deneyin ve beğenmezseniz ücret ödemeyin.

Lila Halıyıkama

  Lila halı yıkama, koltuk yıkama memnuniyeti kazanmaya yönelik olan hizmetlerimiz son hızıyla devam etmektedir. Çünkü Lila halı yıkama hizmeti güven ve özen isteyen bir meslektir. Şunu çok iyi biliyoruz ki hizmet sektöründe sınır tanımadan hizmet alanlarını her geçen gün arttırmak ve her zaman güler yüzlü olabilmek çok önemlidir.Bizden beklendiğiniz ilgi ve alakayı göreceksiniz. Halı yıkamacı olabilmek için insanın yıllarını harcaması lazımdır. Biz bu işi oto yıkamacıdan değil babamızdan öğrendik.

Lila Halı Yıkama Temizlik Ürünleri

Lila halı yıkama şirketimiz temizlik şampuanı olarak; dezenfekte edici, temizleyici, parfüm ve parlatıcı özelliklerini bir arada barındıran özel solüsyonumuzu kullanmaktadır.

Batıkent halı yıkama

Çayyolu halı yıkama

bağlıca halı yıkama

Yukarı Çık