Anasayfa   |   İletişim   |   Kampanyalar   |   Hakkımızda   |   Misyonumuz   |   Fiyat Listesi   |    Referanslarımız   |   Video Galeri

 . Lila Koltuk Yıkama
 . Lila Halıyıkama
 . Lila Kanepe Yıkama
 . Lila El Dokuma Halı Yıkama
 . Ankara da Halı Yıkama
 . Isparta Halısı Yıkama
 . Ücretsiz Servis Güzergahları
 . Lila Jaluzi Tamir ve Temizliği
 . Lila Halı Çırpma
 . Halı Yıkama Tekniklerimiz
 
Beğenmediğiniz Halıya Ücret Ödemeyin

  Değerli müşterimiz sizlerde biliyorsunuzki halı yıkama sektöründe bir çok firma müşterilerinin ya halısına zarar vermiştir yada güzel temizlik yapamamıştır. Biz Lila halı yıkama şirketi olarak bu duruma yeni bir boyut kazandırıyoruz. Şirketimize yıkattığınız halılarınızın temizliğini beğenmezseniz yıkama ücreti almıyoruz. Lila halı yıkama işini hem iyi hen de en güvenilir şekli ile yapar. Bir halı yıkama , koltuk yıkama firmasının kendine olan güveni ne kadar iyi ise işini o kadar iyi yapıyor demektir.

 
Lila Halı Yıkamada Kötü Sürpriz Yok !

   Son yıllarda halı yıkama sektöründe hızlı bir çoğalma oldu.Biz dikkat ettik halı yıkama koltuk yıkama işini bilende bilmeyende vay biz fabrikayız vay biz ustayız diye halı yıkama işine girdiler. Bazı insanlar o oto-halı yıkamacıların vaatlerine malesef inandılar ve onlara halı yıkama yaptırdılar.Tabi bu firmalar işi bilmedikleri için ya halıların renklerini bozdular yada halıya zarar verdiler.Çünkü adamlar bu işi bilmiyorlar. Bir çok yeni müşterimiz bize gelerek 2-3 halı ile bizi denediler ve baktılarki Lila halı yıkama da kötü sürpriz yok. hem bize iş yaptırmaya devam ettiler hemde tüm çevre lerine bizi tavsiye ettiler.Eee görünen köy kılavuz istemez buyrun sizde deneyin ve beğenmezseniz ücret ödemeyin.

 
Lila Halıyıkama

  Lila halı yıkama, koltuk yıkama memnuniyeti kazanmaya yönelik olan hizmetlerimiz son hızıyla devam etmektedir. Çünkü Lila halı yıkama hizmeti güven ve özen isteyen bir meslektir. Şunu çok iyi biliyoruz ki hizmet sektöründe sınır tanımadan hizmet alanlarını her geçen gün arttırmak ve her zaman güler yüzlü olabilmek çok önemlidir.Bizden beklendiğiniz ilgi ve alakayı göreceksiniz. Halı yıkamacı olabilmek için insanın yıllarını harcaması lazımdır. Biz bu işi oto yıkamacıdan değil babamızdan öğrendik.

 
Lila Halı Koltuk Yıkama Şirketi

Lila halı yıkama lila koltuk yıkamacı lila kanepe yıkama lila el-dokuma halı ısparta halısı yıkama ücretsiz servis lila jaluzi tamiri lila jaluzi yıkama  lila halı kurutma lila halı saçağı batıkent halı yıkamacı yenimahalle halı yıkamacılar etimesgut halı yıkamacılar sincan koltuk yıkama demetevler halı yıkama halı yıkamacı telefonu lila halı koltuk  en ucuz halı yıkamacı  şaggy halı yıkama yün halı yıkama kilim yıkama çin halısı yıkama

 
Lila Halı Yıkama Temizlik Ürünleri

Lila halı yıkama şirketimiz temizlik şampuanı olarak; dezenfekte edici, temizleyici, parfüm ve parlatıcı özelliklerini bir arada barındıran özel solüsyonumuzu kullanmaktadır.

 
 
 
LİLA HALI YIKAMA | Lila Halı Yıkama Kampanyalar
Kampanyalar

    KAMPANYA 1--    Lila halı yıkama olarak kuponlu kampanyamızı başlatıyoruz. 
   Yan tarafta resim olarak gördüğünüz kuponumuz elinizde ise sizde kuponlu kampanyamıza katılabilirsiniz.
   Süresi geçen indirim kuponlarımızın süresi 01 aralık 2016  tarihleri arasında firmamıza halı yıkatan her müşterimize, 1 adet indirim kuponu vereceğiz. Bu kupon ilk halı yıkatma işleminde size % 10 oranında indirim almanızı sağlayacak.
   Her alış~veriş için 1 kupon kullanılabilir. Halıları teslim almak için gelen ekibimize kuponu teslim etmeniz durumunda indirim uygulanır. Kuponsuz indirim yapılmaz.
   Kuponunuzu kullanmak isremiyorsanız, aile yakınlarınıza veya komşularınıza kullandırabilirsiniz.
   10  m² altı halılar için kuponumuz geçerli değildir.
DİKKAT: Bu kampanya Ankara halı yıkamacıları arasında bir ilk olma özelliğine sahiptir. İlk defa Lila Halı Yıkama firmamız başlatmıştır.
   
LİLA HALI YIKAMA FİRMAMIZ; BİZİM ABONE MÜŞTERİLERİMİZE VE BİZE İLK OLARAK HALILARINI YIKAMAMIZA GÜVENEBİLEN MÜŞTERİLERİMİZE BİR VEFA ÖRNEĞİ OLARAK BU KAMPANYAYI BAŞLATMIŞTIR. 

                  DİKKAT:
        İNDİRİM KUPONUMUZUN SÜRESİ 
            1 ARALIK 2016 TARİHİNE
             KADAR UZATILMIŞTIR.
 Abone müşterilerimize özel yeni kampanyalarımızı bu sayfamızdan takip ediniz.

-------------------------------  
   

KAMPANYA 2--- LİLA HALI YIKAMA olarak koltuk yıkama kampanyamızı başlatıyoruz. 7 oturumlı mindersiz koltuk takımlarınızın yıkanması sadece 100 lira. Bu kampanyamız 20 gün sürecektir. Gelen talepler doğrultusunda süremiz uzayabilir. Her koltuk yıkama hizmeti alan müşterimize halılarının yıkanmasında kullanabilmeleri için yukarıda ki resimde gördüğünüz indirim kuponu hediye edilecektir.

 Ayrıtılı bilgileri sunmaya devam edeceğiz.